Jak uniknąć żałowania sukni ślubnej

Siedzisz w samochodzie, rachunek w ręku, zastanawiasz się, co do diabła właśnie zrobiłeś. Kupiłeś to, co według ciebie było „strojem twoich snów”. Sprzedawczyni uwielbiała tę sukienkę. Twoja matka uwielbiała sukienkę na tobie. Ale czy TY? Oto jak uniknąć żałowania sukni ślubnej i poczuć się jak księżniczka w swoim wielkim dniu!

Po pierwsze: czego żałuje suknia ślubna?

Objawy żalu sukni ślubnej obejmują, ale nie są ograniczone do; kołatanie serca i uczucie rozczarowania, odmawianie dyskusji na ten temat, nieustanne znajdowanie się w tym samym pokoju co sukienka, ale zawsze odmawianie przymierzenia, i gorączkowo googlująca sukienka ślubna żałuje objawów. Nie jesteś sam – żałoba weselna jest powszechna wśród narzeczonych. Oto jak tego uniknąć.

Obniż swoje oczekiwania

Zbyt często panny młode mają głowę w chmurach, jeśli chodzi o suknie ślubne. Oczywiście, wszyscy chcemy błyszczącej kuli disco w sukience, która strzela do pana młodego fajerwerkami i automatycznie wypuszcza perfumy Chanel w zegarku godzinowym – ale czy ta sukienka nawet istnieje? Może dla piromanów. Ale w zwykłych butikach ślubnych, prawdopodobnie nie. Nie rozczaruj się, jeśli sukienki, na które próbujesz, to tylko sukienka.

Bądź otwarty na inne opcje projektowania

Od dzieciństwa marzyłeś o sukience księżniczki, ale kiedy jest w twoim ciele w butikowej garderobie, to po prostu … nie działa. To jest w porządku. To jest zdrowe przyznać się do porażki i spróbować ponownie. Może suknia, którą wybierzesz, ma długie rękawy, spódniczkę z rybim brzegiem lub szeroką szarfę z liliowego aksamitu, której zazwyczaj nie znosisz, ale z jakiegoś powodu kochana. Czasami rzeczy nie idą tak, jak pierwotnie myślałeś, ale to nie znaczy, że to porażka.

Trzymaj się swojego budżetu

Jeśli masz na myśli konkretny budżet – trzymaj się go! Nie próbuj sukienki poza twoim budżetem. Jeśli znajdziesz się z pokwitowaniem za sukienkę trzykrotnie wyższą niż pierwotnie zakładana cena, nie zdziw się, jeśli skończysz z żałobą weselną.

Obraz z : Suknie Ślubne

Pamiętaj o tym, co najważniejsze

Podczas gdy twoja suknia jest ważna, nie jest to najważniejszy aspekt dnia. Bez miłości, którą ty i twój partner trzymacie, nie będzie ślubu i nie będzie potrzeby noszenia sukni ślubnej. Kiedy zdasz sobie sprawę, że twoja miłość ma pierwszeństwo przed twoją sukienką – gratulacje! Jesteś odporny na żałobny strój weselny.

Find more Suknie Ślubne

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *