Wskazówki dotyczące kochania swojego bod w sukni ślubnej

Większość narzeczonych będzie starała się dopasować i przyciąć na czele do ich ślubu, w nadziei, że wyglądają najlepiej na swój ślub.Beautiful woman

Niektórzy wykorzystają tę motywację do wielkiego sukcesu i staną się szczuplejsi, szczuplejsi i gorętsi niż kiedykolwiek wcześniej. Ale większość zwykłych ludzi będzie starała się z najlepszymi intencjami, ale życie i wszystkie stresy staną im na drodze, by kochać wesele, pozostawiając niektóre panny młode w pewnym momencie trochę skrępowane.

Więc weźmy kolejną taktykę, a zamiast rozdrabniania na ślub, po prostu naucz się kochać i zaakceptować ciało, które masz. Nasz sposób nie wymaga wysiłku fizycznego, żadnych ograniczeń dietetycznych, całego sera i czekolady, które chcesz i dużo siedzi na kanapie streaming telewizji lub zakupy online.

W Easy Weddings nasze ulubione narzeczone są szczęśliwymi braćmi, więc przygotowaliśmy listę wskazówek, które pomogą ci uzyskać zdrową miłość do twojego (już wspaniałego) bod w swojej sukni ślubnej.

Podkreśl bity, które lubisz

Usiądź przy filiżance herbaty lub lampce wina i przygotuj listę cech, które chcesz. Każdy ma niektóre z nich. To mogą być twoje oczy lub twój uśmiech, twoje zdrowe, płynące włosy, twoje delikatne dłonie, zmysłowe piersi, bijące biodra lub łup. Możesz mieć wspaniałe ramiona, kochać sposób, w jaki wyglądają twoje plecy lub mieć nogi przez wiele dni. Możesz kochać swoje stopy.

Zastanów się, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli jednak zmagasz się z tym, to zdobądź bliskiego przyjaciela lub kilku z nich i zwerbuj ich do tego zadania. Często jesteśmy zbyt krytyczni wobec nas samych, ale nasi przyjaciele będą zarówno uczciwi, jak i mili, mówiąc nam, jakie są nasze najlepsze cechy.

Po opracowaniu co najmniej jednej funkcji, którą lubisz, wykonaj kilka badań i opracuj najlepsze sposoby wyróżnienia tego zasobu. Większość z was prawdopodobnie będzie miała więcej niż jednego do zagrania.

Suknie ślubne są wspaniałe pod wieloma względami, a jednym z najlepszych jest to, że mogą być wykonane na zamówienie dokładnie dla Ciebie i mogą pokazać obszary, które lubisz.

Jeśli podoba Ci się dłonie lub stopy, upewnij się, że masz manicure i pedicure, a także ozdobisz je biżuterią, którą kochasz. Noś oszałamiające buty z odkrytymi noskami i sukienkę, dzięki której Twoje małe palce będą wyglądać.

married couple in love

Jeśli podoba Ci się twój uśmiech, zwróć na to szczególną uwagę w okresie poprzedzającym wielki dzień. Napraw zęby i wybielone, abyś mógł je pokazać.

Jeśli lubisz swoje ramiona, rozważ strój na szyi. Jeśli lubisz swoje łono, zagraj zamiast tego.

Porozmawiaj ze swoimi profesjonalistami

Jeśli wiesz, że twój najlepszy uśmiech jest bardziej naturalny i bardziej szczery, niż postawiony, poproś fotografa o zrobienie ujęć podkreślających to. Jeśli jest coś, czego jesteś świadomy, może wymyślić swoją fotografię, aby wiedzieć, aby zawsze uzyskać dobrą stronę.
Porozmawiaj z wizażystą i fryzjerem o najlepszych sposobach na zagrywanie ulubionych funkcji. Jaka fryzura lub kolor podkreśli twoją twarz, jakie kolory sprawią, że twoje oczy będą się rozrastały, a twoje kości policzkowe wyglądają, jakby mogły ciąć szkło?

Porozmawiaj ze swoim projektantem sukni o tym, co lubisz, a także o tym, co Cię najbardziej martwi, i będą mogli polecić projekt, który najlepiej ci się podoba, a także wprowadzić poprawki, które pomogą ci jeszcze bardziej w kochaniu weselnego ciała.

Bądź elastyczny

Być może zawsze nosiłeś swoje serce na sukni z syrenką, ale jeśli chodzi o próbę, przekonaj się, że to nie pasuje do twojego kształtu. Ponieważ większość kobiet nigdy wcześniej nie nosiła sukienki podobnej do sukni ślubnej, możesz być zaskoczona tym, co cię schlebia, a co nie. Często sukienka, która wygląda najmniej prawdopodobnie na stojaku, będzie tą, która sprawi, że będziesz najszczęśliwszy, kiedy już będzie.

Bądź otwarty na próbowanie różnych rzeczy, a także na przyjmowanie zaleceń od swojej krawcowej. Pomaga, jeśli nie wchodzisz w dopasowywanie zbyt mocno osadzone w umyśle i chcesz spróbować różnych odmian, szczególnie gdy jest to zalecane przez profesjonalistów, którzy codziennie ubierają kobiety.

Ubierz się, by schlebiać kawałki, o których jesteś świadomy

Podczas akcentowania obszarów, które lubisz, zastanów się, jak pochlebiać (lub ukrywać) bity, którymi jesteś bardziej zainteresowany. Jeśli nie podoba ci się ramiona lub ramiona, rozważ kurtkę, szal lub rękawy, lub pokryj obszary koronką. Jeśli jesteś świadomy swojego żołądka, linia empire, A-frame lub dopasowana i flare kształt spódnicy może być bardziej pochlebna.

Obraz z : koronkowe suknie ślubne

Istnieje większa różnorodność ubioru niż kiedykolwiek wcześniej i możesz z niego skorzystać na swoją korzyść. Rozważmy suknię o długości do herbaty lub dwie sztuki lub coś z kieszeniami. Znajdź epokę w historii, która naprawdę schlebia ci kształt, a potem niech to będzie temat twojego ślubu.

Sukienka dopasowana do Twojego osobistego stylu i wygodna

Możesz pomyśleć, że noszenie sukienki, która jest zbyt ciasna, lub noszenie bielizny, która Cię wciągnie, sprawi, że będziesz wyglądać lepiej, ale są szanse, że nie. W najważniejszy (i prawdopodobnie najdłuższy) dzień twojego życia będziesz o wiele szczęśliwszy, jeśli ubierzesz się w coś, co sprawia, że czujesz się komfortowo we własnej skórze.

Jeśli nie jesteś tradycyjną panną młodą lub tradycyjnym kształtem, użyj mody, aby zagrać w to, co chcesz. Wybierz sukienkę o innej długości lub z rękawami lub dodaj sprytną, dopasowaną marynarkę. Dodaj kolor, aby przyciągnąć wzrok ludzi tam, gdzie wolałbyś, aby były. Noś akcesoria, dzięki którym poczujesz się atrakcyjny, komfortowy i szczęśliwy. Zignoruj konserwatywne zasady tego, jak powinny wyglądać narzeczone i pokaż, co jest dla ciebie najlepsze.

Ćwiczcie miłość własną i współczucie

Prawdziwa akceptacja siebie i wszystkich twoich słabostek może potrwać nieco dłużej niż ten artykuł, ale są pewne cudowne prawdy, które możesz sam powiedzieć, co pozwoli ci na dobrej drodze.
Zamiast myśleć o swoim ciele jako o czymś, na co patrzysz, zastanów się, co robi każdego dnia. Zastanów się, w jaki sposób doprowadziło cię to przez całe życie i czcij je za bycie silnym i zdrowym, zamiast myśleć o nim jako o ozdobie.
Pomyśl o kobietach wokół ciebie, które podziwiasz, takich jak twoja matka, siostry lub przyjaciele. Co dokładnie najbardziej na nich podziwiasz? Kiedy je sobie wyobrażasz lub ktokolwiek, kogo kochasz, myślisz o ich indywidualnych cechach ciała? Nie, po prostu myślisz o nich z miłością i podziwem. A w dniu twojego ślubu tak właśnie będą cię widzieć.

Kliknij tutaj, aby odkryć niesamowite suknie ślubne dostawców od veaul

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *