10 sposobów na „zaproponowanie” druhen?

Twój partner zdmuchnął cię propozycją, która sprawiła, że twoje serce się rozpłynęło, a teraz chcesz ją spłacić, pokazując swoim ulubieńcom, jak wiele dla ciebie znaczą. Oto 10 sposobów na „zaproponowanie” druhen.


Sprawdź te druhny z tego #veaul

Ponieważ propozycje stały się bardziej dziwaczne i bardziej wyszukane, tak samo dzieje się z nowo zaręczonymi kobietami, prosząc najbliższych i najmilszych o ich druhny. Wiele osób po prostu nazwał to propozycją.

Dawno minęły czasy, w których można zadać pytanie przy kawie, lub po prostu zadzwonić do nich telefonicznie i zadać pytanie. Teraz wszystko zależy od kreatywności. I jak każda propozycja, nie musi rozbijać portfela. Chcielibyśmy podzielić się kreatywnymi sposobami, aby zaproponować swoje druhny.

Kawa z niespodzianką

Poszukaj specjalnych kubków z kawą, które mają wiadomość na dole, mówiąc: „Czy będziesz moją druhną?”, Wtedy wystarczy, że zaprosisz swoich przyjaciół na herbatę lub prostszą poranną lub popołudniową herbatę, podasz im filiżankę i czekać na reakcję, gdy dojdą do dna, lub podadzą im ciasteczka z napisem na nich napisanym!

Ciasteczka z wróżbą

Wszyscy uwielbiają wgląd w przyszłość i chociaż nie zawsze jest jasne, co nas czeka, powinieneś być w stanie przewidzieć, kto stanie u twojego boku w dniu ślubu. Ofiaruj swoje druhny, które mają być fortune, ze specjalną wiadomością z boku, prosząc ich, by spełniły twoje życzenie.

Bądź przebiegły

Możesz stworzyć sztuczne pudełko podarunkowe o dowolnym rozmiarze, które ukrywa wiadomość, aby zapytać, czy twój przyjaciel będzie Twoją druhną. Wiadomość może być tak prosta lub dziwaczna, jak sobie życzysz, i możesz napisać coś innego dla każdej z potencjalnych druhen, aby mieli coś wyjątkowego.

Niestandardowe odcienie

Możesz stworzyć niestandardowy lakier do paznokci lub wybrać kolor pasujący do twoich kolorów weselnych i przygotować specjalne etykiety do przymocowania do butelki z propozycją dla pań. Możesz je zaprezentować w małej torebce podarunkowej lub zabrać dziewczyny do manicure i zaskoczyć je w salonie.

Pop pytanie

Utwórz specjalną wiadomość na temat propozycji na kartce papieru i umieść ją w powiększonym balonie. Możesz przywiązać agrafkę do balonu na kolorowej wstążce lub sznurku z notatką, która mówi pańkom, żeby ją popłynęły. Jeśli naprawdę chcesz dodać do niespodzianki (i nie przeszkadza ci sprzątający bałagan), możesz też rzucić confetti na większy huk!

Rozwiąż zagadkę

Użyj ulubionego zdjęcia lub po prostu kreatywność z tekstem i zrób puzzle dla pań. Rozdziel je i prezentuj je w kopercie lub w wyciętym pudełku i obserwuj, jak rozwiązują zagadkę.

Poproś, aby spędzili wolny czas

Poszukaj pięknego wieszaka na ubrania, który może zawierać słowo Druhna. Możesz stworzyć odręczną notatkę i powiesić ją na haku, aby zapytać swojego najlepszego, czy będzie spędzać czas z tobą podczas przygotowań do ślubu.

Osłódź ofertę

Pamiętasz tych niesamowitych Ring Popów, kiedy byłeś dzieckiem? W rzeczywistości są nadal w pobliżu! Utwórz słodkie pudełeczko i umieść jedno z nich w środku. Możesz umieścić wiadomość z propozycją w pokrywie pudełka. Albo możesz iść do starej szkoły i zrobić to samo z pudełkiem czekoladek.

Bądź sentymentalny

Możesz napisać szczerą wiadomość i przedstawić ją w liście lub na karcie. Jeśli chcesz dać jej pamiątkę, rozważ dołączenie wiadomości do butelki inspirowanej stylem vintage i możesz ją zostawić pustą, pop w piękne kwiaty lub wypełnij słodkimi smakołykami, kawą lub miętami.

Czerwone czerwone wino

Jeśli twój koleś jest grzeczny, dlaczego nie napiszesz specjalnej wiadomości na jej ulubionej butelce vino? Lub możesz dosłownie wznieść toast za odpowiedź „Tak!”, Rzucając korek na butelkę z bąbelkami i świętując.

Już „zaproponowano”? Znajdź swoje sukienki druhny już dziś!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „10 sposobów na „zaproponowanie” druhen?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *