Style i wzory dla idealnej letniej sukienki druhny

Jeśli chodzi o ślub w lecie, nie ma nic gorszego niż przegrzanie w sukni ślubnej. Z wyjątkiem przegrzania twoich bridesmaids!

To może być wystarczająco zniechęcające, jeśli chodzi o znalezienie idealnej sukienki dla druhen, nie mówiąc już o czymś, co będzie odpowiednie dla wszystkich twoich dziewczyn w środku lata.

Zebraliśmy listę naszych ulubionych letnich wzorów i stylów sukien ślubnych, aby pomóc wybrać idealne sukienki do uzupełnienia wesela.

Miękkie pastele

Blues, róże i fiolety są nadal na szczycie listy najpopularniejszych kolorów weselnych, a jeśli chodzi o wybór schematu kolorów dla druhen, nie można przejść obok miękkiego pastelu. Niezależnie od tego, czy jest to jeden odcień, różne odcienie tego samego koloru, czy też mieszany wygląd, miękkie pastele mogą nadać wesele odrobinę letniego koloru. A ze względu na to, że pastele stają się coraz popularniejsze, są one teraz dostępne w wielu wersjach i stylach do wyboru.

Spódnice koktajlowe

Nie ma nic gorszego niż utknięcie w ciężkiej gorącej sukience w środku dusznego miejsca lub na zewnątrz w bezpośrednim słońcu. Biorąc pod uwagę wygodę twoich druhen, jeśli chodzi o wybór letniej sukni druhny, projekt ma kluczowe znaczenie, a twoje dziewczyny będą ci za to wdzięczne. Klasyczna spódnica o długości krótszej do kostki tuż powyżej lub poniżej kolana pomoże utrzymać w ryzach swoich przyjaciół, a także sprawi, że będą mogli pochwalić się niesamowitymi butami. Suknie koktajlowe są również uniwersalne i mogą pasować do popularnych letnich tematów ślubnych, niezależnie od tego, czy są to rustykalne ogrody, czy też ogród.

Białe sukienki

Białe sukienki dla druhen stały się bardziej popularne po tym, jak rozsławił je nasza ulubiona druhna Pippa Middleton. Jeśli szukasz stylu nieco mniej tradycyjnego, to, czy twoja drużyna panny młodej ma na sobie cały biały kolor, może być jasnym i skutecznym sposobem na podkreślenie ślubu. Nie tylko przyciągają uwagę gości, ale latem wychwytują światło i mogą rozjaśnić cały pokój. Jeśli nie masz pewności, czy Twoje dziewczynki są całkowicie białe, spróbuj krótszego wzoru lub białych wzorów.

Zdjęcie z veaul’s Sukienki Dla Druhen.

Kwiatowe wzory

Jeśli chodzi o wzory, nie można spojrzeć poza dobry kwiatowy wzór. Zwykle zarezerwowane na sezon wiosenny lub wyścigowy, wzory kwiatowe mogą być świetnym sposobem na dopasowanie druhen do ślubu w stylu ogrodowym lub kwiatowym. Wzory kwiatowe są również bardzo popularne w stylu koktajlowym lub sukienkach o długiej jak rocznik długości, które pomogą utrzymać twoje druhny w chłodzie. To wygrana-wygrana.

Zamknięte rękawy

Chociaż zawsze bronimy ochrony przeciwsłonecznej, jeśli stoisz na zewnątrz w słońcu, zasłanianie jest dodatkowym bonusem, jeśli nie chcesz się opalać. Cieńsze paski mogą być kuszące w upale, jednak zakryte rękawy to świetny sposób na to, aby Twoje druhny dodały ochrony przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Mają także dodatkową zaletę, że są w stanie ukryć nieprzyjemne oparzenia słoneczne lub brązowe linie, które mogą mieć pań z wakacji na plaży.

Koronka

Podobnie jak spódnice z długimi nogawkami, koronka to kolejny świetny sposób, aby nie dopuścić do przegrzania druhen. Koronkowe wzory na lekkich materiałach mogą nie tylko wyglądać elegancko, ale różne projekty mogą również sprawić, że Twoje sukienki druhny będą wyglądały bardziej unikatowo. Ostatnią rzeczą, której chcesz, jest to, aby twoje druhny wyglądały tak, jakby były tylko gośćmi na twoim ślubie. Koronka to kolejny wszechstronny materiał, można go połączyć z klasycznym motywem, artystycznym weselem lub ogrodem lub farmą.

Zdjęcie z veaul’s Sukienki Dla Druhen koronkowe.

Kliknij tutaj, aby znaleźć więcej letnich Sukienki Dla Druhen.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *