Jak wybrać Perfect Bride Squad?

Dla panny młode na całym świecie, wybierając ich druhny jest priorytetem, jeśli chodzi o planowanie ślubu marzeń. Ale zanim zaproponujesz swoim druhen, proponujemy, abyś przeszedł przez te ruchy, aby naprawdę zrozumieć, kim jesteś, aby stanąć przy tobie przy takiej specjalnej okazji i czy jest to właściwy wybór na dłuższą metę.

Aby pomóc ci połączyć się ze swoją drużyną drużbów ze snu, przygotowaliśmy szereg ważnych pytań, które pomogą ci myśleć.

Jaki wyglądasz?

Zanim zastanowimy się, kogo poprosić o swoją druhnę, zalecamy wyobrazić sobie wymarzone wesele. Jeśli wybierasz się do tradycyjnego białego ślubu, zazwyczaj trzy do pięciu druhen jest normą. Dla bardziej zrelaksowanych rustykalnych wesela, liczba jest bardziej jak jeden lub dwa kluczowe druhen.

Dodatkowo powinieneś omówić liczbę groomsmenów, których twoja narzeczona ma po swojej stronie. Jeśli wymyśli liczbę dwa razy większą od twojej, być może uda ci się osiągnąć kompromis i spotkać się w środku, aby zapewnić obie strony przyjęcia weselnego i nikt nie idzie samotnie, nie przechodząc przez taniec.

Czy płacisz za wszystko, a jeśli nie, czy mogą sobie na to pozwolić?

Zanim poprosisz swoje druhny, aby stanęły przy tobie przy tak wyjątkowej okazji, musisz zdecydować, co zapewniasz i czego oczekujesz. Podczas gdy wiele drużyn panny młodej jest gotowych wyłudzić koszt drużki druhny, być może nie są one tak entuzjastycznie nastawione do płacenia za profesjonalną fryzurę, makijaż, buty, akcesoria itp. Podobnie, możesz nie być gotowa zapłacić tysiące dolarów ubieraj więcej niż pięć druhen.

Aby tego uniknąć, możesz po prostu wybrać mniej druhen (a więc zapłacić mniej) lub dołączyć tylko bliskich przyjaciół i rodzinę chętnych do pokrycia kosztów honorowych.

Czy w przeszłości dawali pomocną dłoń?

Jest to ważne pytanie, które należy wziąć pod uwagę podczas sprawdzania druhen.

Niestety przyjaźnie są często jednostronne. Zanim zaproponujesz swoje druhen, pomyśl: czy twój wybór druhen był dla ciebie w przeszłości?

W końcu to twój wyjątkowy dzień. Powinieneś być otoczony przez ludzi, którzy wspierają Cię całym sercem.

Czy mają inne zobowiązania, które mają pierwszeństwo?

Podczas twojego ślubu może być Twoim najwyższym priorytetem w tym czasie w twoim życiu, prawdopodobnie nie jest to dla twoich druhen. Poza ślubem życie toczy się dalej, a ludzie mają inne zobowiązania do spełnienia.

Zanim powierzysz zadania druhen, ważne jest, aby zastanowić się, czy rzeczywiście mają czas, aby się do nich zobowiązać.

Na przykład matki z małymi dziećmi być może nie będą miały czasu na wizytę u każdego butiku ślubnego. Podobnie ci, którzy mieszkają dalej, mogą nie mieć czasu i energii, aby często odwiedzać ślub.

Nadal możesz mieć tych ludzi jako druhen, ale może być warta udzielenia im prostszych zadań lub po prostu pozostania przy nich, będąc częścią twojego dnia.

Czy czujesz się wokół nich?

To wydaje się oczywiste pytanie. To twoje najbliższe dziewczyny, oczywiście czujesz, że się wokół nich czujesz!

Ale czy naprawdę?

Ważne jest, aby zastanowić się, którzy znajomi Cię wychowują i sprawić, że będziesz podekscytowany swoim ślubem podczas rekrutacji do drużyny panny młodej.

Jeśli nie czujesz się dobrze z nimi trzymając sukienkę podczas korzystania z toalety, być może nie są one tak bliskie, jak początkowo sądziłeś.

Jaki jest powód twojego wyboru?

Zanim zaproponujesz drużynie panny młodej, zalecamy długotrwałe zastanawianie się nad uzasadnieniem twoich wyborów. Na przykład, czy zgarniesz razem, kto jest dostępny po prostu w celu dopasowania liczby groomsmen? Czy włączyłeś właśnie kuzynkę, ponieważ jest rodziną?

To twój ślub – twoja drużyna panny młodej powinna być idealna.

źródło : https://www.veaul.com/pl/sukienki-dla-druhen-c14

źródło : https://www.veaul.com/pl/sukienki-dla-druhen-c14

Kliknij tutaj, aby odkryć niesamowite sukienki druhny dostawców z veaul

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *